17 березня 2023

Вартість перевезень у контейнерах через океан продовжить падати

Вартість перевезень у контейнерах через океан продовжить падати
1643

Зараз експерти говорять про погані новини для власників океанських контейнеровозів, які сподіваються, що ринок уже досягає свого дна, і вартість перевезень почне зростати через збільшення попиту, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.  Насправді процес падіння ставок продовжиться.

Тим часом судновласники продовжують фіксувати дедалі скромніші фінансові результати та з ностальгією згадують попередні роки, коли доходи перевищували найсміливіші очікування. Один з останніх звітів опублікувала ізраїльська компанія Zim. Її керівництво заявило, що за підсумками цього року може розраховувати на прибутки лише від 100 до максимум 500 млн доларів, тоді як у 2022 році показник становив 4,63 мдрд дол.

На думку аналітиків агенції Transport Intelligence, негативний тренд на ринку усе ще залишається достатньо сильним. «У першому півріччі 23 року слід очікувати подальшого зниження ставок морських фрахтів», – стверджують вони у своєму звіті.

«На додаток до зменшення попиту, додаткова потужність, яка надходитиме на ринок у другій половині 2023 року та у 2024 році, буде ще одним фактором, що чинитиме тиск на ставки», – відзначають фахівці.

Раніше багато хто думав, що утилізація старих суден-контейнеровозів настільки зменшить транспортну потужність глобального флоту, що попит та пропозиція врівноважаться. Але останнім часом експерти почали розуміти, що введення в експлуатацію великої кількості нових кораблів цього класу лише посилить негативну тенденцію до подальшого падіння цін.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також