17 березня 2023

METRO Україна продовжує свою гуманітарну місію та підтримує облаштування укриттів в медичних закладах України

METRO Україна продовжує свою гуманітарну місію та підтримує облаштування укриттів в медичних закладах України
1367

Компанія METRO Україна відгукнулась на  заклик ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» щодо сприяння облаштуванню укриттів в протитуберкульозних медичних закладах. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

24 лютого 2022 року змінило не тільки історію України, але й всього світу. Ракетні атаки на мирні українські міста стали новим етапом агресії рф в Україні. З перших днів повномасштабного вторгнення компанія METRO надає допомогу постраждалим від військових дій. Щодня команда METRO Україна підтримує наших воїнів-захисників, людей, що постраждали від війни, дітей, позбавлених батьківського піклування, покинутих тварин та всіх, хто потребує допомоги. З початку повномасштабного вторгнення, компанія передала близько 40 млн. грн. благодійної допомоги, насамперед на потреби ЗСУ.

Центр громадського здоров’я МОЗ України здійснює широкий спектр заходів, спрямованих на захист здоров’я українців в умовах військової агресії рф та постійно інформує суспільство про соціально небезпечні хвороби та нові складнощі надання медичної допомоги особам, що хворіють на них. Під час лікування пацієнтів з туберкульозом не останню роль відіграють побутові умови та спосіб харчування. Тому компанія МЕТРО Україна вирішила передати протитуберкульозним закладам нашої держави речі першої необхідності, які покращать умови вимушеного тривалого перебування їхніх пацієнтів в укриттях цивільного захисту під час повітряних тривог.

В межах ініціативи 22-м регіональним медичним закладам у різних куточках України було передано товари з власного асортименту торговельних центрів МЕТРО, а саме: продукти довготривалого зберігання, побутову хімію та засоби гігієни для облаштування укриттів. За рік повномасштабного вторгнення по всіх регіонах України більше 20 тисяч разів оголошувалась повітряна тривога. Найбільше від цього потерпають жителі прифронтових регіонів. Дана ініціатива сприятиме створенню більш захищених та комфортних умов перебування в укриттях для пацієнтів та працівників медичних закладів. Партнером в передачі гуманітарної допомоги стала ГО «Громадська місія здоров’я», яка сприяла доставці товарів до медичних закладів.

«Повітряні тривоги стали, на жаль, невід’ємною частиною нашого життя. Продовжуючи нашу гуманітарну місію, ми намагаємося підтримати своїх співробітників, клієнтів, партнерів, всіх українців. Адже ефективна та системна робота кожного з нас на своєму місці – це потужний внесок у перемогу України в цій війні», – коментує Олена Вдовиченко, генеральна директорка METRO Україна.

«Висловлюємо щиру вдячність компанії METRO Україна за увагу до потреб людей, які хворіють на туберкульоз. Побутове забезпечення укриттів цивільного захисту, в яких змушені ховатись від військових небезпек пацієнти та працівники закладів, у яких їм надається медична допомога, є вкрай важливим, адже в деяких регіонах небезпека триває більшу частину доби.  В цей важкий для України час кожна дія, завдяки якій люди, що перебувають в складних життєвих умовах, відчують турботу про себе, набуває неоціненного значення,» - розповідає Яна Терлеєва, завідувачка відділу управління та протидії туберкульозу ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Читайте також: METRO Україна стала продуктовим партнером соціального проєкту з приготування благодійних сніданків для вимушено переміщених українців та самотніх літніх людей «Доброго ранку, шеф!»

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також