29 травня 2023

ОККО і «Повернись живим»: маємо перші 100 мільйонів гривень на зброю для ТрО

ОККО і «Повернись живим»: маємо перші 100 мільйонів гривень на зброю для ТрО
1122

Мережа ОККО і фонд «Повернись живим» в рамках  проекту «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів» за 1,5 місяці акумулювали перші 100 мільйонів гривень із 400 необхідних. Завдяки ініціативі планується повністю закрити нагальну потребу усіх бригад територіальної оборони в автоматичних гранатометах, крупнокаліберних кулеметах та мінометах.   Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Нагадаємо, мережа перераховує по 1 гривні з кожного проданого літра пального PULLS 95/Diesel на збройне підсилення бригад територіальної оборони. Крім того, кошти можна перерахувати й на спецрахунок фонду «Повернись живим».

В рамках проекту планується закупити 300 мінометів 82-мм калібру, 200 крупнокаліберних кулеметів і 100 автоматичних 40-мм гранатометів для усіх бригад ТрО, які нині захищають нашу державу. 31 підрозділ ТрО щодня виконує завдання в зоні бойових дій та прикриває державний кордон. Якісне, нове озброєння, допоможе бійцям ефективніше утримувати оборонні рубежі та вести наступальні дії.

Читайте також: ОККО допоможе доправити 100 карет швидкої допомоги для захисників України

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також