30 травня 2023

«Копійка» відкрила новий універсам в Чорноморську

«Копійка» відкрила новий універсам в Чорноморську
1179

«Копійка»відкрила новий об'єкт. Магазин розташувався на першому поверсі торгово центру «Нептун» за адресою: м. Чорноморськ, пр-т Миру, 14.  Нова «Копійка»  98 універсам мережі. Загальна площа магазину — 1660 кв. м, торгова — 1035 кв. м. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

В оформлені нового магазину використано низку інноваційних рішень. Яскрава навігація в рожевій кольоровій гамі покликана допомогти покупцеві швидко і легко знайти потрібні продукти та додати візуальної привабливості в процес вибору. Атмосферу рибного відділу доповнено яскравими малюнками на морську тематику, а витонченості та шарму кондитерському відділу додають яскраві маркізи та дизайн у стилі європейської лавки. Загалом магазин оформлений у світлих тонах, що робить його просторим та привабливим для відвідувачів.

У торговому залі встановлено 4 касових апарати, та 2 КСО. Штат магазину — 37 співробітників. Магазин працює з 8:00 до 22:00, без вихідних.

Асортимент супермаркету охоплює близько 9 тис. найменувань — це товари на кожен день, власні кулінарія та випічка,  кондитерський відділ, свіжі фрукти та овочі, вода, соки.

Читайте також: «Копійка» відкрила новий універсам в Одесі

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також