05 червня 2023

АЛЛО розвиває новий формат роздробу – точки видачі АЛЛО Express

АЛЛО розвиває новий формат роздробу – точки видачі АЛЛО Express
1276

1 червня 2023 року національний маркетплейс АЛЛО запустив АЛЛО Express – новий формат роздрібної мережі. Це суто точки видачі товарів allo.ua з продажем найпотрібнішого асортименту аксесуарів. Пілотний АЛЛО Express відкрився у ТРЦ «EURO Парк», розташованому на вул. Соборній, 140-А, у селі Софіївська Борщагівка Бучанського районі Київської області.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Площа АЛЛО Express (до 50 м²) значно менша за площу інших магазинів мережі. В такому пункті  можна отримати товари продавця АЛЛО, замовлені на сайті або у мобільному застосунку АЛЛО. Для зручності клієнтів в АЛЛО Express передбачено примірочну. Також тут можна отримати якісну консультацію щодо асортименту АЛЛО. А ще – безкоштовно запакувати покупку у подарункову упаковку. Доставка товарів в АЛЛО Express, як і в інші магазини мережі, безкоштовна.

Асортимент аксесуарів, які можна придбати в АЛЛО Express:

- навушники;

- повербанки;

- картки пам'яті;

- USB флеш-накопичувачі;

- захисні скло та плівки для екрана, кабелі;

- стартові пакети телеком-операторів тощо.

«Зміни в економіці України та на ринку ритейла стимулюють до пошуку нових форматів. Доля онлайн-продажів в бізнесі АЛЛО дедалі зростає: наразі близько 40% покупок наші клієнти здійснюють саме онлайн. А отже, вкрай важливою є можливість отримати свої замовлення поряд з домом. Зараз точки видачі працюють в усіх магазинах АЛЛО та АЛЛО МАХ, а це 293 магазини у 114 містах України. Точки нового формату АЛЛО Express відкриватимуться в тих містах та районах, де відсутні магазини мережі, щоб кожному клієнту було зручно забирати замовлені  товари поруч із домом. Наразі ми відкрили пілотну точку видачі у Софіївській Борщагівці, невдовзі ще один АЛЛО Express з’явиться в одномуз віддалених районів Києва, адже саме у столиці  мешкає значна кількість наших клієнтів», – коментує Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії «АЛЛО».

Після аналізу ефективності роботи пілотних точок видачі АЛЛО Express компанія ухвалюватиме рішення про масштабування нового формату по території всієї України.

З початку року АЛЛО вже відкрила два нових магазини, відновила роботу флагманських АЛЛО МАХ у Харкові та Одесі. Впродовж літа заплановано відкриття кількох нових магазинів.

Читайте також: Мобільний застосунок АЛЛО: оновлення дизайну та зростання жіночої аудиторії

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також