08 червня 2023

Authentic Brands Group придбала бренд Hunter

Authentic Brands Group придбала бренд Hunter
1342

Американська група Authentic Brands Group (ABG), що спеціалізується на управлінні спортивними та fashion-брендами, оголосив про придбання інтелектуальної власності марки Hunter, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

Інформація про можливе поглинання компанії з'явилася на початку року, коли стало відомо, що вона знаходиться в пошуку інвестицій, що підтримують, на тлі зниження продажів. Британський бренд сильно постраждав під час пандемії, коли один за одним скасовувалися усі великі фестивалі, учасники яких традиційно складали ядро цільової аудиторії Hunter.

Для проведення переговорів щодо залучення фінансування бренд звернувся до консалтингової фірми AlixPartners, основний профіль діяльності якої пов'язаний із реструктуризацією. Серед претендентів на актив також значилася китайська торгова група BaoZun, але лідером процесу була ABG.

Після завершення угоди, сума якої не розкривається, американська компанія оголосила про те, що основним ліцензіатом бренду у Великій Британії та континентальній Європі буде Batra Group. У рамках партнерства вона відповідатиме за дизайн та випуск взуття, одягу та аксесуарів під маркою Hunter, а також за роздрібну та оптову дистрибуцію та онлайн-канал продажів. Аналогічні функції покладаються на партнера ABG — бренд Marc Fisher.

Нове придбання дозволило поповнити і без того значний портфель брендів ABG, що включає Ted Baker, Juicy Couture, Reebok та багато інших марок. У групі зазначили, що мають намір використати переваги своєї глобальної присутності для прискорення всесвітньої експансії Hunter, тому найближчими місяцями очікується оголошення додаткових партнерів щодо розвитку цього бренду. Схожу стратегію компанія раніше успішно застосувала щодо Reebok.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також