18 вересня 2023

США затримали вантажі вартістю 1,7 млрд доларів за законом про запобігання примусовій праці

США затримали вантажі вартістю 1,7 млрд доларів за законом про запобігання примусовій праці
960

Протягом першого року дії Закону про запобігання примусовій праці уйгурів у США затримали різних товарів за загальну суму 1,7 млрд доларів, повідомляє Supplychaindive.com. В основному, це електроніка, одяг, взуття та текстиль, які КНР намагалася експортувати на американський ринок.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Нещодавно агенція Kharon опублікувала звіт про виконання прийнятого минулого року закону про запобігання примусовій праці уйгурів, який підтверджує саме такі результати. Мова йде про те, що така країна, як США, не може дозволити продавати на своєму ринку товари, які виготовлені з використанням примусової, майже рабської праці мешканців Сіньцзян-Уйгурського автономного округу Китаю.

Від постачальників товарів вимагають переконливих підтверджень, що продукція не містить ні сировини, ні матеріалів, які буди добуті чи виготовлені за допомогою примусової праці. Раніше такий імпорт потрапляв навіть на фабрики таких відомих брендів, як Shein, Temu, Nike і Adidas, але ще на початку поточного року ці компанії заявили, що самостійно відмовилися під сумнівних постачальників.

У звіті також зазначено, що станом на липень 2023 року митна та прикордонна служба США затримала 5059 відправлень. Більшість з них були відправлені з п’яти країн, у тому числі з Малайзії, В’єтнаму та Китаю.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також