18 вересня 2023

TradeMasterGroup і USAID анонсує Національний проєкт «Підготовка виробників і мереж до сезону 2023-2024 закупівель продуктової галузі України»

TradeMasterGroup і USAID анонсує Національний проєкт «Підготовка виробників і мереж до сезону 2023-2024 закупівель продуктової галузі України»
1284

TradeMasterGroup за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО запрошує виробників, постачальників і ритейлерів до Національного проєкту «Підготовка виробників і мереж до сезону 2023-2024 закупівель продуктової галузі України», який стартує в жовтні 2023 року. Реєстрація учасників відкрита до 5 жовтня.

Мета проєкту: Поліпшення та заповнення прогалин в асортименті забезпечення продуктами харчування населення України за рахунок визначення переліку категорій потреби мереж та пошуку під них українських виробників, а також створення умов укладання контрактів на постачання продуктів харчування на основі серії переговорів між мережами, дистриб’юторами та виробниками.

Організатор проєкту — TradeMasterGroup за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО — проводить Проєкт у рамках щорічної бізнес-конференції «DISTRIBUTIONMASTER-2023: НОВА РЕАЛЬНІСТЬ-ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ» 20 жовтня в Києві. Ця спеціалізована подія є єдиною в Україні і збирає професіоналів з усіх секторів дистриб’юції та їхніх партнерів, зокрема виробників і ритейлерів.

Захід об'єднує понад 200 топ-менеджерів компаній з різних регіонів України та близького зарубіжжя.

Цього року на майданчику конференції буде реалізовано проєкт «Підготовка виробників та мереж до сезону 2023-2024 закупівлі продуктової галузі України».

Реалізація проєкту буде у вигляді дискусійних панелей для 5 різних напрямках виробництва товарів:

- м’ясо-молочна,

- плодово-овочева,

- кондитерська продукція,

- аквакультура,

- зернові та олійні  культури.

У рамках проєкту для покращення взаємодії між виробниками та ритейлерами команда TradeMasterGroup напередодні конференції проведе 3-годинне онлайн-навчання для виробників: «Ведення перемовин. Підвищення рівня переговорних навичок з «баєрами». Створення ефективної комерційної пропозиції».

До участі в проєкті буде допущено щонайменше 100 виробників продуктової галузі України, та 30 представників дистриб’юторів, ритейлу національного та регіонально масштабу.  Для учасників на конференції 20 жовтня в Києві будуть організовані столи перемовин «постачальник-мережа», дискусійні панелі, якісні модеровані бізнес- знайомства, обмін досвідом та аналітика продуктової галузі.

Подія за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО відкриває додаткові можливості для учасників проєкту на вигідних умовах. Під час відбору компаній перевага буде надаватися малому та середньому бізнесу, яким володіють, керують і контролюють жінки, а також чоловіки, що належать до вразливих категорій населення.

Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

Подати заявку на участь в проєкті (до 5 жовтня):

Якщо ви виробник, постачальник https://forms.gle/cZw38v578VepXk6F8

Якщо ви ритейлер, дистриб’ютор, закупівельник продуктів харчування

https://forms.gle/e8maxXfd7h99jbqA8

Зазначимо, що думка авторів не обов’язково відображає офіційну позицію Уряду США. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): http:/www.facebook.com/usaid.agro

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також