19 вересня 2023

Alibaba планує інвестувати до Туреччини 2 млрд доларів

Alibaba планує інвестувати до Туреччини 2 млрд доларів
858

Глава китайського гіганта електронної комерції Alibaba Group Holding Ltd Майкл Еванс під час спілкування з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом повідомив про плани компанії інвестувати в Туреччину 2 млрд доларів.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Зустріч відбулася у США, куди турецький лідер прибув для участі у 78 сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Агентство посилається на заяву турецького підрозділу Alibaba Group - Trendyol, згідно з яким Майкл Еванс озвучив намір направити 2 млрд доларів на розвиток бізнесу в Туреччині. При цьому не уточнюється, коли буде здійснено інвестиції.

У січні 2023 року стало відомо, що плани Alibaba включають будівництво логістичного хаба та центру експортних операцій при аеропорту Стамбула, а також ЦОД у передмісті Анкари. Тоді обсяг фінансування оцінювався у суму понад 1 млрд доларів, а як передбачувана мета називалося прагнення зміцнити в довгостроковій перспективі позиції в Європі та на Близькому Сході.

Також на зустрічі, що відбулася в Нью-Йорку, Майкл Еванс повідомив, що Alibaba вже інвестувала в Туреччину 1,4 млрд доларів через Trendyol. Цей майданчик входить до найбільших e-commerce платформ країни.

Читайте також: Alibaba призупиняє ІРО через невтішні фінансові дані

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також