19 вересня 2023

На складах Великої Британії та Ірландії почали застосовувати екзоскелети для вантажників

На складах Великої Британії та Ірландії почали застосовувати екзоскелети для вантажників
950

Постачальник послуг з вантажних перевезень та логістики XPO завершив випробування екзоскелетних костюмів, виготовлених у компанії Hunic. Тепер нова технологія буде застосовуватися на складах у Великій Британії та Ірландії. Повноцінне запровадження планують завершити до кінця поточного року.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Технологія Hunic Exoskeleton допомагає людині піднімати велику вагу без особливих фізичних зусиль та ризиків для власного здоров’я. випробування показало, що попри високу інтенсивність праці в екзоскелетах на п’яти складах XPO, де їх тестували, загалом протягом зміни люди значно менше втомлювалися. Натомість зросла продуктивність праці. Наприклад, час розвантаження машини вручну зменшився у середньому на 15-20%.

Ян Фокс, керівник відділу охорони здоров’я та безпеки у Великій Британії та Ірландії з XPO Logistics, сказав: «Відгуки наших колег із XPO, які використовували екзоскелети під час пілотного проекту, були надзвичайно позитивними. Користувачі повідомили про значно меншу втому та менше фізичне напруження, скорочення часу для проведення операцій з важкими пакунками. Крім того, ми виявили, що екзоскелет допомагає у формуванні хороших поступальних звичок, які принесуть користь власнику, навіть якщо він не використовує таке обладнання».

Річ у тім, що екзоскелети Hunic працюють таким чином, щоб буквально примушувати вантажника при підйомі великої ваги ставати у правильну позу. Адже саме помилки у цьому, здавалося б, незначному питанні постійно призводять до появи професійних захворювань працівників складу.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також