19 вересня 2023

G20 оприлюднила план торгового коридору до Азії без Китаю

G20 оприлюднила план торгового коридору до Азії без Китаю
908

На саміті G20, який минулими вихідними відбувався в Індії, розробили амбітну міжконтинентальну транспортну програму для пожвавлення торгівлі між Європою, Індією та Близьким Сходом. Новий коридор отримав назву IMEC, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Його особливість полягає у тому, що він оминає Китай. Окрім того IMEC, за задумом, має стати конкурентом китайському проекту «Один пояс, один шлях» (BRI), оскільки також матиме як морські, так і залізничні маршрути.

На думку експертів, розвиток нового економічного коридору має вже на початку збільшити вантажопотоки між Європою та Індією на 40%.

«Очікується, що IMEC стимулюватиме економічний розвиток шляхом посиленого зв’язку та економічної інтеграції між Азією, Перською затокою та Європою», – йдеться у спільній заяві, підписаній Індією, ОАЕ, Саудівською Аравією, ЄС, Францією, Італією та Німеччиною.

IMEC складатиметься з двох основних коридорів. Східний з’єднає Індію із Західною Азією та Близьким Сходом. Північний забезпечить надійне сполучення між Західною Азією, Близьким Сходом та Європою. Як і в інших подібних проектах, основою стануть мультимодальні перевезення.

Зараз переважна більшість вантажів між Індією та Європою перевозиться морським транспортом через Суецький канал. У дорозі кораблі перебувають від 20 до 30 днів. Але у коридорі IMEC транспорт доставлятиме товари швидше.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також