02 жовтня 2023

У першому фінкварталі 2023 року виторг Nike виріс на 2%

У першому фінкварталі 2023 року виторг Nike виріс на 2%
1229

Вперше за останні два роки американська компанія Nike не виправдала очікувань аналітиків, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Gazette.

За підсумками першого фінансового кварталу (завершився 31 серпня 2023 року) загальний виторг бренду Nike склав $12,4 млрд, збільшившись на 3% у річному обчисленні, тоді як продаж Converse впав на 9% до $587 млн. Найкращі результати продемонстрували продаж обладнання Nike (+9%) та взуття (+4%), а обсяги реалізації одягу знизилися на 1%. За даними LSEG, виторг компанії за квартал не дотягнув до очікувань аналітиків, які прогнозували $12,98 млрд.

Тим не менш, прибуток компанії за цей період склав $1,45 млрд, або 94 центи на акцію, перевищивши прогнози в 75 центів на акцію.

На ринку Північної Америки динаміка компанії протягом зазначеного періоду часу була негативною (оборот знизився на 2% до 5,4 млрд. доларів). У регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка), який є другим за обсягом продажів для Nike, було зафіксовано зростання на 8% до 3,61 млрд. доларів. У Китаї збільшення обороту виявилося помірнішим — на рівні 5%, що зумовлено різницею обмінних курсів. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Латинській Америці Nike збільшив свій виторг на 2% на тлі зростання продажів категорії одягу.

Читайте також: Nike випустив інклюзивну колекцію «поза статтю, віком та перевагами у спорті»

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги