02 жовтня 2023

Харківський завод шампанських вин оголосили банкрутом

Харківський завод шампанських вин оголосили банкрутом
1192

Господарський суд Харківської області 26 вересня визнав банкрутом ДП «Харківський завод шампанських вин». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Провадження у справі про банкрутство заводу тривало понад 12 років. Його порушили ще у квітні 2011 року за заявою приватного підприємства, яке за цей час саме встигло збанкрутувати й було ліквідоване.

Фонд державного майна протягом останніх кількох років намагався домогтися закриття справи про банкрутство на підставі закону про приватизацію. Його положення передбачають, що державні підприємства не можна банкрутувати до завершення приватизації.

У квітні 2021 року регіональне відділення ФДМ у Харківській, Донецькій та Луганській областях дійсно ухвалило рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу Харківського заводу шампанських вин, але його успішно оскаржили в судах усіх трьох інстанцій.

У зв'язку з цим Господарський суд Харківської області 11 вересня вирішив, що у нього немає підстав для закриття провадження про банкрутство підприємства, а 26 вересня визнав його неплатоспроможним і відкрив ліквідаційну процедуру.

Харківський завод шампанських вин розташований у центральній частині Харкова. Підприємство ввели в експлуатацію незадовго до початку Другої світової війни. Воно випускало «Советское шампанское» та інші бренди ігристих вин.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги