11 жовтня 2023

Ikea Austria купує вантажівки на водневих паливних елементах

Ikea Austria купує вантажівки на водневих паливних елементах
1338

Австрійський підрозділ компанії Ikea оголосив, що починає купувати для себе вантажівки, що працюють на водневих паливних елементах. Початковий план передбачає розширення автопарку машин з нульовим викидом парникових газів до 40 одиниць вже у 2025 році.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Постачальником автомобілів на паливних елементах для Ikea Austria стала компанія Quantron. А пальне продаватиме Wien Energie. Завдяки оголошеному проекту Ikea стане першою у світі мережею роздрібної торгівлі, яка використовуватиме у внутрішній логістиці вантажівки, що працюють на зеленому водні. Перша партія з п’яти таких машин відправлена замовнику 9 жовтня.

«Представивши водневі вантажівки – як перший магазин IKEA у світі – ми зробили великий крок у впровадженні екологічно чистих процесів в Австрії. Як піонер у сфері сталої логістики, ми хотіли б показати, що перехід до системи доставки без викидів можливий вже сьогодні», - заявив Алпаслан Делілоглу, генеральний директор IKEA Австрія.

Головна проблема цього різновиду автотранспорту полягає у тому, що поки що світова індустрія не готова постачати їх масово, відзначають експерти. Так, вантажівки для IKEA спеціально розробляли із залученням канадської компанії Ballard Power Systems. При цьому увесь процес, починаючи від техніко-економічного обґрунтування, тривав 18 місяців.

Ці моделі вантажівок призначені для доставки на останній милі. Запас ходу на одній заправці становить 400 км на міських вулицях. Якщо техніка виправдає себе як надійна, після 2025 року Ikea Austria планує здійснювати 100% доставок на останній милі саме вантажівками на паливних водневих елементах.

Читайте також: IKEA об’єднується з Tesco Ireland та створює нові пункти для самовивозу

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також