20 жовтня 2023

Чистий прибуток Tesla впав на 44% у третьому кварталі

Чистий прибуток Tesla впав на 44% у третьому кварталі
1852

Виробник електромобілів Tesla наростив виручку на 9%, до $23,4 млрд, у третьому кварталі 2023 проти $21,45 млрд роком раніше. При цьому чистий прибуток компанії впав на 44% рік до року - до $1,85 млрд - порівняно з $3,29 млрд у третьому кварталі 2022 року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на сайт компанії.

Опитані FactSet експерти в середньому прогнозували виторг Tesla у третьому кварталі на рівні $24,2 млрд, скоригований прибуток — $0,73 на акцію.

Показник валової рентабельності за підсумками кварталу скоротився до 17,9% порівняно з 25,1% роком раніше та 18,2% у другому кварталі поточного року.

Глава Tesla Ілон Маск у зверненні до акціонерів нагадав, що автовиробник запустив пілотне виробництво електричних пікапів Cybertruck на техаському підприємстві та розраховує відвантажити перші автомобілі у 2023 році.

При цьому Маск зазначив, що хотів би "зменшити очікування" щодо Cybertruck. За його словами, потрібно від одного року до 18 місяців, перш ніж виробництво електропікапів почне вносити «позитивний внесок» у прибуток Tesla. Компанії буде складно досягти бажаного обсягу випуску цих автомобілів, додав Маск.

Також глава Tesla повідомив, що виробник поступово планує нарощувати виробництво автомобілів Model Y у Техасі.

Компанія розраховує досягти мети нарощування обсягів виробництва в середньому на 50% на рік, як планувалося на початку 2021 року. За підсумками цього року компанія сподівається випустити близько 1,8 млн. автомобілів.

Читайте також: Tesla випустила багатофункціональну лежанку для котів

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також