17 листопада 2023

Створена нова платформа Better Cotton для відстеження походження сировини

Створена нова платформа Better Cotton для відстеження походження сировини
1262

Better Cotton, лондонська некомерційна організація, запустила однойменну платформу, яка дозволяє відстежувати увесь ланцюг постачання бавовни для текстильної промисловості та індустрії моди. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Нова розробка дозволить брендам, роздрібним торговцям і постачальникам, які беруть участь у розвитку галузі, поліпшити прозорість своїх ланцюгів постачання, оскільки усі його учасники можуть тепер реєструвати свої транзакції на єдиному ресурсі. Розробкою Better Cotton Platform займалися фахівці з ChainPoint.

Також Better Cotton намагається запровадити нові сучасні стандарти для ланцюга постачання та спонукають компанії, залежні від бавовни як сировини, ретельно дотримуватися їх.

Такі відомі компанії, як H&M Group, Marks & Spencer, Walmart, Target, Bestseller, Gap Inc. і C&A, інвестували та брали участь у розробці платформи, що тривала три роки. Одночасно були проведені консультації з 1500 компаніями-продавцями, виробниками, постачальниками тощо.

Інформацію на платформі усі зацікавлені особи можуть отримувати як на постійній основі, так і одноразово, пояснюють розробники. На сьогодні Better Cotton має можливість відстежувати щонайменше одну п’яту частину світового виробництва бавовни.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги