17 листопада 2023

USAID сприятиме залученню найбільших американських банків до інвестиційних проектів в Україні

USAID сприятиме залученню найбільших американських банків до інвестиційних проектів в Україні
1225

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) сприятиме підтримці малого та середнього бізнесу, розширенню грантових програм для підприємців, зокрема бізнесів на деокупованих територіях, крім того, продовжуватиме програми підтримки експорту, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Мінекономіки.

Також агентство може підтримати Україну у залученні  найбільших американських банків до інвестиційних проєктів.  Про це йшлося під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко із заступницею адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ізабель Коулман.

«Ми дуже вдячні USAID за постійну підтримку та партнерство в багатьох сферах. Агентство вже зараз активно реалізує низку програм підтримки малого та середнього українського бізнесу, підтримує розвиток агросектору та сприяє посиленню експортних спроможностей України. Сподіваємося на подальше посилення з боку USAID програм для переробних підприємств та підтримку ініціативи Made in Ukraine, яка має збільшити внутрішнє виробництво a просувати українські товари на світових ринках», - наголосила Юлія Свириденко.

Загалом під час зустрічі українська сторона наголосила на важливості залучення інвестицій до відбудови, побудові нової архітектури залучення міжнародних фінансових організацій до повоєнного відновлення. Обговорили питання підтримки переробної галузі, програм підтримки малого і середнього бізнесу, посилення експортних спроможностей, зокрема через нарощення потенціалу ЕКА.

Також Юлія Свириденко зазначила, що для України важлива підтримка USAID у моніторингу дієвості санкцій проти рф.

Темою розмови стали і можливості залучення зі сторони USAID експертів найбільших американських банків до втілення інвестиційних проєктів в Україні. 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також