21 листопада 2023

Імпорт сиру підскочив на 10% і зростатиме надалі

Імпорт сиру підскочив на 10% і зростатиме надалі
976

Українські сировари скоро стикнуться зі зростанням конкуренції з польськими сирами на вітчизняному ринку. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal та «Інфагро».

«З початку осені провідні українські виробники сиру вже двічі збільшували прайси на свою продукцію, виходячи з подорожчання сирого молока на 20%. Щоправда, ціни на сир за цей період були збільшені поки що тільки на 10%. Але, ймовірно, сировари продовжать тиснути на торговельні мережі, добиваючись збільшення цін», — зазначили аналітики.

За порівняння цін на продукцію вітчизняних сироварів і на польські сири очевидно, що польський товар помітно дешевше навіть із доставкою в Україну. Неважко здогадатися, який сир закуповуватимуть мережі, вважають фахівці. Про збільшення інтересу до імпортного сиру свідчить і торговельна статистика.

«У жовтні закупівлі сирів — твердих, напівтвердих, білих — збільшилися одразу на 10% проти вересня і більш ніж на третину порівняно з аналогічним місяцем минулого року. В листопаді імпорт сиру зросте ще більш суттєво, адже і мережі, і дистриб’ютори готуються до передноворічного пожвавлення торгівлі», — прогнозують експерти.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги