21 листопада 2023

ЄС витратить €186 млн на рекламу своєї агропродукції

ЄС витратить €186 млн на рекламу своєї агропродукції
906

Європейська комісія виділить €185,9 млн на фінансування наступного року діяльності з просування стійких і високоякісних агропродовольчих товарів ЄС у співдружності та за кордоном. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Єврокомісію.

«Рекламні кампанії про сільськогосподарську продукцію ЄС повинні бути розроблені таким чином, щоб відкрити нові ринкові можливості для фермерів ЄС і харчової промисловості ЄС загалом, а також допомогти їм захистити свій існуючий бізнес. Окрім збільшення сталого виробництва та споживання сільськогосподарської продукції, політика просування також підтримує стійке відновлення агропродовольчого сектору ЄС у складних економічних умовах», — говориться у повідомленні.

Суми, доступні для кампаній, вибраних у 2024 році, розподіляються між просуванням на внутрішньому ринку ЄС і в третіх країнах: €81,3 млн та €85,1 млн відповідно. За межами ЄС країни та регіони з високим потенціалом зростання визначені як основні цілі просування. Це включає Китай, Японію, Південну Корею, Сінгапур і Північну Америку. Велика Британія залишається одним із основних експортних ринків для агропродовольчої продукції ЄС, поглинаючи понад 20% експорту ЄС-27.

Єврокомісія співфінансує до 80% відібраних проєктів, поданих приватними операторами, а також проводить власні комунікаційні кампанії в третіх країнах. Така діяльність може включати участь у сільськогосподарських ярмарках, організацію бізнес-делегацій до третіх країн і розробку довідників щодо виходу на ринок для експортерів.

Очікується, що рекламні кампанії, відібрані в 2024 році, будуть представлені продуктами з екологічних методів ведення сільського господарства, які сприяють зменшенню залежності від пестицидів і протимікробних засобів, мінімізації внесення добрив і забруднення води, скороченню викидів парникових газів, розвитку органічного землеробства та покращенню добробуту тварин. €62 млн буде спеціально виділено на такі екологічно вироблені агропродовольчі продукти, зокрема €42 млн на органічні продукти.

У робочій програмі також понад €18 млн буде спрямовано на просування свіжих фруктів і овочів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги