07 грудня 2023

McDonald's відкриє 10,000 ресторанів – це найбільше в історії розширення мережі

McDonald
766

McDonald's оголосив про плани щодо відкриття 10 тисяч нових ресторанів протягом трьох років. Плани щодо масштабної експансії фастфуд-гіганта були представлені на спеціальному заході для інвесторів, що пройшов напередодні. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Як повідомили у прес-службі компанії, до 2027 року планується запуск 10 тисяч нових закладів. Завдяки новому розширенню загальна кількість точок під управлінням McDonald's зросте на чверть, до 50 тисяч. В історії компанії це буде найбільше розширення.

McDonald's також представив плани збільшення кількості клієнтів, які користуються програмою лояльності. До 2027 року компанія ставить за мету досягнення позначки 250 млн осіб проти 150 млн на сьогоднішній день. Очікується, що річний виторг від продажів лояльним клієнтам зросте з 20 до 45 млрд доларів.

Компанія також планує інвестувати в автоматизацію процесів та впровадження програм на основі штучного інтелекту. Так, зокрема, McDonald's досяг угоди про партнерство в галузі ІІ з хмарним сервісом Google Cloud. Нові рішення будуть впроваджуватись у ресторани мережі на глобальному рівні.

"За останнє десятиліття ми суттєво змінили нашу бізнес-модель, що дозволило нам направити більшу частину ресурсів на ті напрямки бізнесу, що відрізняються найбільшою стабільністю, прибутковістю та можливостями для зростання", - прокоментував головний фінансовий директор Global Іан Борден.

Інвестиції у розвиток бізнесу McDonald's на найближчі три роки становитимуть 2,5 млрд доларів, зі збільшенням на 300-500 млн щороку. Загальна кількість ресторанів під управлінням компанії збільшуватиметься на 4-5% щорічно. У 2017 році McDonald's також відкриє близько тисячі закладів у США та Мексиці.

Читайте також: McDonald's змінив рецепт «Біг Мака»

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також