11 грудня 2023

Сили ТрО отримають зброї на 400 мільйонів гривень – ініціатива «ОКО ЗА ОКО 2» успішно завершена

Сили ТрО отримають зброї на 400 мільйонів гривень – ініціатива «ОКО ЗА ОКО 2» успішно завершена
436

10 грудня мережа ОККО і фонд «Повернись живим» оголосили про завершення спільного проєкту  «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів». Усі заплановані 400 мільйонів гривень на зброю для підрозділів територіальної оброни зібрано. За частину коштів уже придбано та передано до війська всю партію з 200 крупнокаліберних кулеметів та першу партію мінометів.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Загалом в межах ініціативи «ОКО ЗА ОКО 2» передбачено забезпечити сили ТрО мінометами калібру 82 мм у кількості 300 одиниць, кулеметами (200 одиниць) та гранатометами 40 мм (100 одиниць).  Зброю має отримати кожна із 31 бригад територіальної оборони, які сформовані в Україні.

«Дякую всім, хто заправлявся нашим Pulls`ом помсти і долучився до ініціативи. Ці кошти вже працюють на нашу перемогу. Передавати наступні партії зброї будемо по мірі виготовлення, - звіт за нами. Крім того, разом «Повернись живим» вже готуємо потужну нову хвилю - «ОКО за ОКО 3», - прокоментував СЕО ОККО Василь Даниляк.

Нагадаємо, це вже друга ініціатива компанії та фонду з метою військово-технічного забезпечення ЗСУ. У рамках першої було закумульовано 325 мільйонів гривень на закупівлю 25 розвідувальних комплексів «ШАРК». У рамках другої, яка завершилась наразі, – 400 мільйонів гривень на 600 одиниць піхотного озброєння для ТрО. На підтримку кожної з цих ініціатив  мережа ОККО передавала по 1 гривні з кожного проданого літра пального марки Pulls.

Читайте також: Мережа ОККО і Державний центр зайнятості підписали меморандум про співпрацю

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також