11 грудня 2023

Amazon націлюється на низькі запаси, але запроваджує нові комісії

Amazon націлюється на низькі запаси, але запроваджує нові комісії
477

Американська платформа електронної торгівлі Amazon заявила про намір суттєво скоротити запаси на складах, а разом із цим – видатки на свою логістику. Водночас компанія оголосила про запровадження нових транспортних комісій у середньому на 0,15 долара США за доставку кожної одиниці товару з наступного року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

У першу чергу, переміни стосуватимуться сторонніх продавців, повідомляє Supplychaindive.com. Їх можливості вільно зберігати товарні запаси поблизу центрів виконання замовлень будуть обмежені. За словами представників Amazon, зміни у роботі пояснюються реорганізацією глобальної мережі доставки та переходом до так званої регіональної моделі.

Результатом перемін стало відчутне збільшення швидкості доставки замовлених в Інтернеті товарів, пояснюють експерти. Однак паралельно на складах почали накопичуватися дедалі більші запаси, що може поставити під сумнів ефективність реорганізації.

Відтак в Amazon вирішили з першого березня 2024 року запровадити нові комісії за відправку товарів у найближчі до покупців пункти доставки. Хоч середній рівень надбавки становить лише 0,15 долара, за товари великих розмірів братимуть додатково 1,58 долара.

На думку фахівців, для більшості споживачів додаткові комісії Amazon на стануть проблемою. Але мешканці західних штатів США будуть винятком. Щоб забезпечити наявність товарів, продавці створюють там на складах настільки великі запаси, що їх доводиться зберігати іноді понад 45 діб.

Читайте також: Walmart обігнав Amazon на ринку e-grocery у США

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також