11 грудня 2023

Ілон Маск обговорює партнерство з Amazon на тлі втечі рекламодавців

Ілон Маск обговорює партнерство з Amazon на тлі втечі рекламодавців
473

Ілон Маск, який володіє соцмережею X, обговорює потенційне партнерство з гігантом електронної комерції Amazon. Цей крок може змінити динаміку рекламних розміщень на платформі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Йдеться про інтеграцію рекламної платформи X у програмне забезпечення Amazon. Це дозволило б малим та середнім підприємцям купувати рекламні послуги X безпосередньо через Amazon та рекламувати свої товари у соцмережі.

Раніше Маск вилаяв рекламодавців, які залишили його платформу через антисемітський контент. Зокрема, закликав звільнити генерального директора Disney Боба Айгера через відмову рекламуватися в Х нібито через антисемітські погляди Маска.

Нагадаємо, після антисемітських висловлювань Ілона Маска близько сотні брендів припинили розміщення на майданчику. Першою призупинила співпрацю з Х корпорація IBM, за нею свою рекламну політику щодо соцмережі почали переглядати й інші великі компанії. "Рекламну паузу" взяли кінокомпанії Warner Bros., Walt Disney, Lionsgate, Paramount та Sony Pictures, корпорація Apple, Airbnb, Amazon, Coca-Cola, Microsoft та інші. Втрати від уникнення рекламодавців можуть становити $75 млн.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також