21 грудня 2023

Роздрібні продажі на провідних європейських ринках досягнуть 2,7 трильйона євро до 2028 року

Роздрібні продажі на провідних європейських ринках досягнуть 2,7 трильйона євро до 2028 року
494

Загальний обсяг роздрібних продажів у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії та Великій Британії досягне 2,7 трильйона євро до 2028 року порівняно з 2,3 трильйона євро у 2023 році, йдеться у новому звіті Forrester. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Це являє собою сукупний річний темп зростання на 2,9%, йдеться у звіті «Прогноз онлайн-роздрібної торгівлі Європа-5, з 2023 по 2028 рік».

Роздрібні онлайн-продажі зростатимуть швидшими темпами протягом прогнозованого періоду, додали в компанії, збільшившись з 372 мільярдів євро у 2023 році до 579 мільярдів євро у 2028 році – середньорічний темп зростання 9,2%. До 2028 року онлайн-продажі, ймовірно, становитимуть 22% від загального обсягу роздрібних продажів на цих п'яти ринках порівняно з 16% у 2023 році.

Очікується, що в розрізі країн загальний обсяг роздрібних продажів у Німеччині досягне 680 мільярдів євро до 2028 року порівняно з 585 мільярдами євро у 2023 році, при цьому онлайн-продажі становитимуть 22% через п'ять років.

У Великій Британії загальний обсяг роздрібних продажів досягне 544 мільярдів фунтів стерлінгів (624 мільярди євро) у 2028 році порівняно з 459 мільярдами фунтів стерлінгів (527 мільярдів євро) у 2023 році. Очікується, що до 32 року онлайн-продажі становитимуть близько третини (2028%), що є найвищим рівнем проникнення в Європі.

Тим часом у Франції, за прогнозами, загальний обсяг роздрібних продажів досягне 610 мільярдів євро у 2028 році порівняно з 521 мільярдом євро у 2023 році. Очікується, що онлайн-продажі досягнуть 18% до кінця прогнозованого періоду порівняно з 14% у 2023 році.

 «Поведінка споживачів після пандемії, проблеми з глобальним ланцюжком поставок і слабка економіка – все це важливі фактори, які вплинули на європейський ринок роздрібної торгівлі за останні кілька років, — прокоментував Джитендер Міглані, головний аналітик прогнозів Forrester. — Однак у міру охолодження інфляції та стабілізації економіки ми очікуємо, що у 2024 році роздрібні продажі як офлайн, так і онлайн вперше зростуть на допандемічному рівні».

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також