16 січня 2024

Лондон інвестує 90 млн фунтів стерлінгів у реконструкцію Оксфорд-стріт

Лондон інвестує 90 млн фунтів стерлінгів у реконструкцію Оксфорд-стріт
343

Влада британської столиці інвестує 90 млн фунтів у реконструкцію проїжджої частини однієї з головних торгових вулиць міста — Оксфорд-стріт, щоб зробити її менш завантаженою транспортом та залучити більше пішоходів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Modaes.com.

Роботи з реконструкції розпочнуться найближчої осені. Серед запланованих робіт – розширення тротуарів, збільшення площі зелених насаджень та створення велопарковок. Уряд Лондона також заохочуватиме використання екологічно чистих транспортних засобів на Оксфорд-стріт — електромобілів та самокатів.

Очікується, що за рахунок змін вулиця стане привабливішою не лише для покупців, а й для нових брендів. У 2021 році міська влада вже виділяла 150 млн фунтів на заходи щодо підвищення відвідуваності та заповнення торгових об'єктів на цій магістралі орендарями після того, як через наслідки пандемії багато компаній, які там працювали, змушені були закрити свої точки.

Оксфорд-стріт - одна з головних торгових вулиць британської столиці, на ній розташовані сотні магазинів, більшість з яких пропонує товари fashion-категорії середньоцінового та масмаркету сегментів. Вона займає 18-е місце у списку найдорожчих комерційних вулиць у світі, згідно зі звітом консалтингової компанії Cushman&Wakefield.

У цій локації представлені як мережеві універмаги (Selfridges, Frasers, John Lewis), так і торгові точки у форматі стріт-рітейл. Серед рітейлерів-орендарів - French Connection, H&M, Marks & Spencer, Monsoon, Next, Primark, Topshop, Uniqlo, Mango та бренди групи Inditex.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також