16 лютого 2024

Alterra Group підписала меморандум про співпрацю щодо працевлаштування ветеранів і ветеранок війни

Alterra Group підписала меморандум про співпрацю щодо працевлаштування ветеранів і ветеранок війни
498

10 січня у Львівській міській раді підписали важливий меморандум про співпрацю між мерією, благодійним фондом UNBROKEN та професійною HR-спільнотою Львова щодо працевлаштування ветеранів і ветеранок війни.

До підписання меморандуму долучилось 18 великих підприємств Львова, однак це відкритий документ, і до співпраці зможуть долучатись й інші компанії. Так 9 лютого до меморандуму про співпрацю щодо працевлаштування ветеранів і ветеранок долучилося ще 9 компаній, у тому числі девелоперська компанія Alterra Group. Для ефективної роботи підписанти зустрічатимуться щонайменше раз на місяць.

«Ця співпраця передбачає різні кроки для якісного працевлаштування ветеранів і ветеранок війни, однак ми будемо спільно реалізовувати різноманітні проєкти, які допоможуть людям інтегруватись у цивільне життя. Разом можемо зробити набагато більше для наших захисників і захисниць. Завдяки співпраці ми зможемо надати комплексну підтримку, використовувати бізнес-досвід, підвищувати обізнаність та багато іншого», – пояснює Лілія Савич, начальниця управління персоналом Львівської міської ради.

Alterra Group, як новий учасник ініціативи, висловлює свою підтримку та готовність до активної участі у проектах з працевлаштування ветеранів. Компанія наголошує на важливості такої співпраці для створення стабільного та відкритого суспільства, де кожен ветеран матиме можливість знайти своє місце. Alterra Group закликає інші компанії також долучатися до цієї ініціативи та підкреслює, що об'єднання зусиль бізнесу, громадських організацій та місцевої влади є ключем до ефективної адаптації та інтеграції ветеранів у суспільство.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також