16 лютого 2024

Розвиток електронної комерції уповільнився у 2024 році

Розвиток електронної комерції уповільнився у 2024 році
467

Нещодавно оприлюднений індекс онлайн-роздрібної торгівлі від IMRG показує, що продажі з платформ електронної комерції у 2024 році входять у період стагнації. Статистичні дані свідчать про зменшення доходів інтернет-магазинів на 7% у січні поточного року, тоді як у січні 2023 р. показник впав на 3,5%.   Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Загалом протягом минулого року доходи глобальної сфери електронної комерції зменшилися приблизно на 10% у порівнянні з 2022 р. Проте тут нема чому дивуватися, вважають експерти. Адже у період пандемії галузь зростала дуже швидко. Відтак, щойно були зняті карантинні обмеження, виявилося, що інтернет-бізнес сильно перегрітий.

На думку аналітиків IMRG, найбільш оптимістичний прогноз на поточний рік – це нульове зростання у порівнянні з 2023-м. Однак у післяріздвяний період аналіз стану продажів з 200 платформ електронної комерції виявив значне падіння обсягів продажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Приблизно до 2019 року електронну комерцію справедливо вважали галуззю з високим потенціалом, яка повторювала усе те, що все відбувається в Інтернеті, а тепер вона майже занепадає», – сказав директор зі стратегії та аналітики IMRG Енді Мулкахі.

«Економічна ситуація жахлива, попит впав, і здається, що електронна комерція більше не захищена від важких часів, а є такою ж уразливою, як роздрібна торгівля загалом та інші галузі, орієнтовані на клієнтів», – додав він.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також