21 лютого 2024

Alterra Group отримала містобудівні умови та обмеження від Львівської міської ради на будівництво індустріального парку “Формація.Львів”

Alterra Group отримала містобудівні умови та обмеження від Львівської міської ради на будівництво індустріального парку “Формація.Львів”
701

20 лютого ТОВ "Формація Сигнівка", що входить до групи компаній Alterra Group, отримало містобудівні умови та обмеження від Львівської міської ради на будівництво першої черги індустріального парку “Формація.Львів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Документ містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проєктування і будівництва щодо допустимої висотності; відсотку забудови земельної ділянки; допустимої відстані від об’єкта до ліній регулювання забудови; планувальні обмеження та дуже важливі в наш час вимоги щодо розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту. Надалі Alterra Group може визначати межі та параметри майбутнього будівництва та почати розробку проєкту.

За вісім років Alterra Group планує реалізувати проєкт індустріального парку загальною площею орієнтовно 160 тис. кв. м.. Підготовчі роботи на майданчику розпочалися наприкінці минулого року, тому передбачається, що перші резиденти зможуть заїхати в свої приміщення вже в першому кварталі 2025 року. Проєкт стане першим індустріальним парком такого масштабу на заході України.