26 лютого 2024

Клієнти WOG та партнери в межах проєкту «Добробонуси» передали 2 млн грн на допомогу дітям загиблих захисників

Клієнти WOG та партнери в межах проєкту «Добробонуси» передали 2 млн грн на допомогу дітям загиблих захисників
339

За місяць в межах проєкту «Добробонуси», який реалізовувала мережа АЗК WOG, спільнота PRIDE та Благодійний фонд «Соборна Україна», зібрали 2 млн грн. Кошти будуть спрямовані на підтримку дітей загиблих захисників та захисниць.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Клієнти мережі АЗК WOG охоче долучалися до ініціативи та на власний розсуд спрямовували на проєкт «Добробонуси» бонуси, накопичені на їхніх рахунках PRIDE. Кожен клієнтський донат був подвоєний учасниками CEO Club Ukraine. 

WOG конвертував усі перераховані бонуси в гривні та спрямував їх до БФ «Соборна Україна», який, власне, й розподілятиме кошти на адресну підтримку дітей загиблих воїнів, якими опікується. Станом на лютий під патронатом фонду 158 родин, а це 218 дітей. Підтримка складається із трьох основних напрямів: щомісячні фінансові виплати, психологічна реабілітація та освітні програми.  

«Ми вдячні всім учасникам спільноти PRIDE, серця яких відгукнулися прагненням підтримати дітей захисників, які поклали життя за наше сьогодення й майбутнє.     Завдяки синергії з СЕО Club Ukraine кожен ваш донат мав подвійну силу. Ми вкотре переконалися, що навіть у складні часи українці, бізнес та фонди об’єднуються, якщо потрібна допомога тим, хто дійсно цього потребує», – зазначив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

«2 мільйони  гривень — це надзвичайний внесок у майбутнє українців, яким довелося занадто рано стати дорослими і пережити втрату батьків через війну. Тому для мене зараз дуже цінно бачити та усвідомлювати, що навіть після двох років надскладних викликів наше суспільство, український бізнес та фонди досі є настільки об’єднаними, здатними підтримувати і долучатися до творення майбутнього країни так само потужно, як це було в лютому 2022 року. Завдяки цьому вмінню ми вистояли тоді та вистоїмо далі!», — говорить Сергій Гайдайчук, президент та засновник CEO Club Ukraine.

Підтримка проєкту «Добробонуси»це не просто допомога дітям наших захисників, а й внесок у формування нового покоління українців. Це найменше, що кожен з нас зміг зробити на знак вдячності тим, хто віддав своє життя, захищаючи нас та нашу країну.

Читайте також: Понад 10,4 млрд гривень податків та зборів сплатив WOG за 12 місяців 2023

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також