26 лютого 2024

Британська пошта створює партнерську мережу з 5000 магазинами

Британська пошта створює партнерську мережу з 5000 магазинами
463

Британська пошта (Royal Mail) заявила про плани створити найближчим часом масштабну мережу для онлайн-торгівлі Collect+, яка охопить всю територію країни. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Самі поштарі займуться доставкою. Точками для закупівель товарів та обслуговування логістичних потоків стануть приблизно 5000 магазинів різних форматів, розташованих у різних місцях Великої Британії. Надійність та швидкість онлайн-платежів забезпечить система PayPoint.

Робота мережі Collect+ буде націлена на обслуговування приватних роздрібних покупців та представників малого бізнесу. Клієнти отримають широкий вибір для міць доставки, а також доступ до послуг як у вечірній час, так і у вихідні дні. При цьому можна буде не лише отримувати, але й легко повертати замовлені товари. Це можна буде зробити як зі свого дому, так і в одному з найближчих пунктів, що допоможуть наклеїти на посилку QR-код та усе правильно оформити.

Угода про співпрацю підписана на багато років, пояснили у Royal Mail.  Очікується, що ця мережа почне працювати вже у березні, а до літа вона буде запущена на повну потужність.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також