28 лютого 2024

Dollar General відкриває 20 000-ний магазин

Dollar General відкриває 20 000-ний магазин
354

Компанія Dollar General відсвяткувала відкриття свого 20 000 магазину. Найновіший магазин, DG Market, розташований у місті Еліс, штат Техас, у південно-східній частині штату, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Dive.

"Сьогоднішній день знаменує собою неймовірну віху в історії Dollar General", - сказав Стів Декард, виконавчий віце-президент Dollar General з операцій та розвитку магазинів, у заяві компанії.

Відкриття понад 260 магазинів у третьому кварталі допомогло Dollar General збільшити продажі на 2,4% до майже 10 мільярдів доларів, хоча порівняний продаж упав на 1,3%. Раніше повідомлялося, що в 2024 році ритейлер планує додати близько 800 нових магазинів, реконструювати 1 500 і перемістити 85. Очікується, що компанія повідомить свої доходи за четвертий квартал і за весь рік наступного місяця.

Генеральний директор Тодд Васос, який повернувся до керівництва компанією у жовтні, повідомив, що компанія бачить "12 000 можливостей" для збільшення своєї роздрібної мережі в континентальній частині США. "Ми завжди пишалися тим, що дуже швидко і першими виходимо на ринок, щоб захопити більшість і звільнити більшу частину цих 12 000 можливостей. Так що поки ніщо не заважає цьому", - прокоментував Васос.

Перший магазин Dollar General відкрився майже 70 років тому 1955 року в Спрінгфілді, штат Кентуккі. Компанія також представлена такими брендами, як DGX, DG Market та Popshelf у штатах США та Mi Súper Dollar General у Мексиці.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також