28 лютого 2024

Фокстрот відновив магазин у ТРЦ Apollo у Дніпрі після ракетного удару

Фокстрот відновив магазин у ТРЦ Apollo у Дніпрі після ракетного удару
273

Магазин був пошкоджений після влучання ворожої ракети наприкінці минулого року. Сума завданих збитків та інвестицій в реконструкцію складає близько 3,5 млн грн. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

27 лютого омніканальний ритейлер Фокстрот запустив відновлений магазин в ТРЦ Apollo у Дніпрі (вул. Титова 36). Там провели ремонтні роботи, замінили обладнання, наповнили полиці новим товаром, аби магазин був готовий знову зустрічати клієнтів.

«Того ранку, 29 грудня, російська ракета поцілила прямісінько в одну зі стін нашого магазину. Повністю обвалився скляний фасад, понівечено стелажі разом з товаром. Але наші люди, дякувати Богу, не постраждали, і це головне, – розповів Олексій Зозуля, СЕО мережі Фокстрот. –  Дякуючи нашій команді, відкриваємо магазин і знову чекаємо на наших гостей!».

За словами СЕО, загальна сума завданих збитків та інвестицій в оновлення склала близько 3,5 млн грн. В організації торгового простору магазину повністю зберегли його первинну концепцію, підхід до наповнення асортиментом і впроваджені технології у сервісі. Також у повному складі до роботи повернулася команда магазину (на період ремонту співробітники працювали в інших торгових точках мережі в Дніпрі).

Зазначимо, Фокстрот у ТРЦ Apollo вперше відкрився у липні 2023 року. Загальна площа об’єкту складає 882 кв. м, торгова – 719 кв. м.

Станом на кінець лютого 2024 року ритейлер Фокстрот оперує 121 працюючим магазином у 67 містах України, у тому числі – у прифронтових Херсоні, Краматорську і Слов’янську, онлайн-майданчиком foxtrot.ua і однойменним мобільним додатком. У Дніпрі мережа представлена 5 магазинами.

Читайте також: Понад план: Фокстрот і покупці задонатять +1 мільйон захисникам

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також