17 квітня 2024

Китайські автомобілі швидко накопичуються у європейських морських портах

Китайські автомобілі швидко накопичуються у європейських морських портах
303

Значна кількість імпортованих нових автомобілів забиває термінали у європейських портах, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Усе це відбувається на тлі зміни динаміки розвитку на автомобільних ринках країн ЄС.

Керівники портів, підприємств автомобільної промисловості та компаній, що забезпечують ланцюги постачання, всі як один показують пальцем на китайських автовиробників, які постачають значно більше нових електромобілів, ніж можуть продати.

Також стало відомо, що слоти доставки морським транспортом експортери з КНР часто бронювали без замовлення подальшого перевезення своїх машин. В результаті автомобілі почали накопичуватися у портових терміналах та створюють там таку ж проблему, яка кілька років тому була із порожніми контейнерами. Розповідають, що одна партія китайських електромобілів застрягла у порту вже на 18 місяців!

Майк Стерджен, виконавчий директор брюссельської Асоціації європейської транспортної логістики, пояснив, що після закінчення пандемії китайські виробники зуміли відновити запаси комплектуючих на своїх складах та швидко збільшили кількість виготовлення машин. Тепер їх просто немає куди подіти, наголошує експерт. А речник порту Антверпен-Брюгге повідомив, що поки що не було жодного випадку, щоби судно з китайськими автомобілями не могло розвантажитися де-небудь на європейському узбережжі. Проте на цьому чітка робота логістики й завершується. З портів цей товар вивозять мляво та неохоче.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також