18 квітня 2024

Італійська компанія Codè Crai Ovest експериментує з безкоштовними контейнерами для зменшення відходів з одноразової упаковки

Італійська компанія Codè Crai Ovest експериментує з безкоштовними контейнерами для зменшення відходів з одноразової упаковки
501

Італійський кооператив Codè Crai Ovest запровадив пілотний проєкт у трьох магазинах міста Турин. Роздрібним клієнтам пропонують багаторазові контейнери для покупок у м’ясних та гастрономічних відділах. При цьому жодної додаткової оплати продавець не вимагає. Існує лише кілька правил, яких має дотримуватися покупець. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Клієнти мають зареєструватися в додатку Aroundrs і запросити безкоштовні багаторазові контейнери Around. Кожен з них можна використати для 200 походів у магазин. Але якщо ви найближчим часом не плануєте знову зайти у цей магазин за відповідним товаром, протягом семи днів маєте повернути використані контейнери у продезінфікованому вигляді.

Продавець також спонукає клієнтів приносити з дому та використовувати для покупок власні багаторазові контейнери. Він лише наголошує на тому, що вони обов’язково мають бути чистими.

За допомогою QR-коду і додатку Aroundrs у магазинах відстежують покупки, зроблені як з контейнерами Around, так і з особистою тарою. Ця інформація надалі дозволить об’єктивно оцінити користь від запровадженої ідеї. А саме, зрозуміти, наскільки менше використано одноразової упаковки та як використання контейнерів вплинуло на видатки роздрібної компанії.

За оцінками експертів, щорічно приблизно 2 мільярди контейнерів і 16 мільярдів чашок використовуються лише один раз у Європі, перш ніж їх викидають. Ці вироби зазвичай використовуються лише протягом 60 хвилин, перш ніж потрапити на звалище.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також