22 квітня 2024

Російська мережа дискаунтерів MyPrice зіткнулася з проблемами у Бельгії

Російська мережа дискаунтерів MyPrice зіткнулася з проблемами у Бельгії
295

Заява керівництва російської мережі дискаунтерів MyPrice (належить мережі «Світлофор», розвивається на площах точок Mere, що закрилися раніше) про майбутнє відкриття четвертого і п'ятого магазинів мережі на території Бельгії виявилося передчасним, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

У лютому 2024 року стало відомо, що російська мережа «Світлофор» планує розвивати в Європі мережу магазинів під брендом MyPrice. Перший магазин нової мережі запрацював у Брюсселі замість точки Mere, що закрилася раніше.

На даний момент у Бельгії працюють три магазини мережі, а відкриття ще двох точок опинилося під загрозою зриву. Протягом останніх двох тижнів у країні мав запрацювати магазин у бельгійській провінції Люксембург, місто Бертрі, та ще один у місті Антверпен. Але мер Бертрі відмовив компанії у дозволі на відкриття крапки без пояснення причин. Він також не повідомив керівництво про можливу нову дату відкриття.

Незважаючи на те, що мережа MyPrice вже завершила всі необхідні приготування перед відкриттям нової точки, найняла 12 співробітників і поширила рекламні листівки, мер міста Матьє Россіньоль стверджує, що ритейлер не повідомив муніципалітет про відкриття і він дізнався про майбутній магазин «цілком випадково», що і послужило відмовою у дозволі працювати. Наразі невідомо, як мережа розвиватиметься у Бельгії у майбутньому.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також