22 квітня 2024

У Польщі зросла кількість банкрутств автопідприємств

У Польщі зросла кількість банкрутств автопідприємств
340

У першому кварталі поточного року зросла кількість банкрутів польських комерційних підприємств. Також багато компаній оголосили про реструктуризацію, пише видання «Пульс бізнесу». За його даними, протягом трьох місяців 1166 компаній оголосили себе банкрутами, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Особливо багато закриттів бізнесів відбулося у транспортній галузі, стверджують експерти.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Хвиля банкрутств автоматично означала більшу, ніж зазвичай, кількість звільненого персоналу. Однак штати також скорочувати навіть великі транснаціональні корпорації, які давно працюють на польському ринку та поки що дуже далекі від банкрутства.

За словами фахівців, одною з причин ситуації, що склалася, стало підвищення мінімальної заробітної плати в країні. Цей суто адміністративний захід також призвів до згортання виробництва у багатьох галузях.

Чому ж постраждали автотранспортні компанії. Тут можна побачити одразу низку причин: платити водіям потрібно більше, паливо дорожчає, а клієнтів стає дедалі менше. За оцінками аналітиків, у найбільшій небезпеці опинилися саме ті перевізники, які покладалися здебільшого на потенціал спотового ринку.

Утім, експерт радять не занурюватися у песимізм. Ситуація у наступному кварталі може виявитися набагато кращою, говорять вони, оскільки хвиля, пов’язана з минулорічним економічним спадом, уже вщухає.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також