22 квітня 2024

Boxline Україна святкує свою третю річницю

Boxline Україна святкує свою третю річницю
551

Сьогодні Boxline UCL Ukraine – це єдиний нейтральний український оператор, який надає широкий спектр послуг та актуальних рішень для ринку експедиторів України та світу.

Маючи італійське коріння та притаманну українцям спритність, висококваліфіковані спеціалісти щодня наближають команду Boxline до нових цілей та горизонтів.

Компанія зарекомендувала себе на ринку як справжній новатор, оскільки постійно тримає руку на пульсі та генерує нові рішення, актуальні та затребувані на ринку тут і зараз.

Прямі консолі в різних напрямках, експортні рішення, регулярність всіх рейсів і відправлень, використання складів CSS і багато інших рішень, які істотно спрощують ланцюг поставок, створюють в особі Бокслайн потужну платформу для українських і іноземних компаній для ведення експедиторської діяльності.

Зауважимо, що Boxline UCL Ukraine - єдині на ринку, хто запустив прямі збірні консолі з небезпечних вантажів і забезпечують безперебійний сервіс.

Ярослав Синчич, директор компанії Boxline UCL Ukraine, щиро полілився думками про річницю компанії:

«Озираючись назад, я розумію, що з огляду на час та масштаби, яких ми досягли, важко уявити, що все це сталося за такий короткий проміжок часу - три роки. Але це не дивно, враховуючи наші сильні сторони. По-перше, це командна робота. По-друге, ми щиро віримо у те, що робимо. І по-трете, рівень професійності. Я впевнено можу сказати, що в компанії працюють кращі спеціалісти українського ринку, які об’єднані спільними цілями. Щодня ми працюємо на тим, щоб створювати нові актуальні рішення, які потрібні експедиторам тут і зараз. І у нас це виходить. Тому я дякую кожному співробітнику за їхній щоденний вклад в успіх компанії, а також всім клієнтам і партнерам - за довіру. Разом ми стаємо кращими».

Експерт зазначив, що попереду чимало цікавих анонсів та рішень, як для імпорту, так і для експорту. Тому наступний рік обіцяє бути насиченим і цікавим для спільноти експедиторів.

Нагадаємо, Boxline UCL Ukraine – лідер на ринку консолідованих перевезень, який системно поповнює портфель логістичних рішень новими сервісами, які дозволяють заощаджувати час і кошти експедиторів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також