21 травня 2024

Компанія Consulting for Retail і мережа продуктових магазинів «Фора» розпочали партнерство в галузі управління торговим простором

Компанія Consulting for Retail і мережа продуктових магазинів «Фора» розпочали партнерство в галузі управління торговим простором
301

Компанія Consulting for Retail, що входить до міжнародної групи Atriny, і мережа продуктових магазинів «Фора», що входить до складу Fozzy Group, оголошують про старт співробітництва в рамках проєкту цифровізації процесів планування торгового простору.

Проєкт передбачає впровадження наступного набору програмних рішень:

- Модуль SymphonyAI: Space Planning для аналізу поличного простору і створення планограм на рівні кластера магазинів.

- Модуль SymphonyAI: Space Automation для автоматичної генерації планограм з урахуванням мерчандайзингових правил та індивідуальних особливостей кожного магазину.

- Модуль C4R: Layout Management System для аналізу продуктивності торгового простору магазину та оптимізації розміщення категорій у торговому залі.

- Модуль C4R: Reports для генерації звітів щодо ефективності торгового простору.

Застосування цих рішень дасть змогу мережі «Фора» вдосконалити поточну методологію та процеси управління торговельним простором і забезпечить оптимальне розміщення продуктів на полицях, підвищуючи видимість товарів у кожному магазині. Це зробить асортимент доступнішим для гостей, покращуючи їхній досвід покупок і зміцнюючи лояльність до мережі.

«Ми дуже раді розпочати співпрацю з торговельною мережею «Фора», яка поділяє наше прагнення до створення безперебійного та ефективного середовища роздрібної торгівлі», – говорить Олександр Родченко, регіональний директор Consulting for Retail. «Упевнений, що наші спільні зусилля посприяють удосконаленню процесів управління торговим і поличним простором у магазинах мережі, допоможуть нашому партнеру ще більше зміцнити своє лідерство на ринку і забезпечать найвищий рівень задоволеності гостей, – додав Олександр.

«Ми постійно шукаємо шляхи для підвищення ефективності нашого бізнесу і поліпшення досвіду гостя. Розраховуємо, що співпраця з компанією Consulting for Retail допоможе нам оптимізувати концепцію управління торговельно-поличним простором і зробити наші магазини ще більш привабливими для гостей», – коментують у пресслужбі мережі «Фора».

Довідка:

Consulting for Retail міжнародна консалтингова компанія, що входить до складу міжнародної групи компаній Atriny. Основні напрямки діяльності надання послуг консалтингу, впровадження та підтримка ІТ-систем, а також дистрибуція програмного забезпечення від провідних світових виробників для автоматизації процесів ритейлу, логістики, дистрибуції та виробництва. Команда реалізувала понад 240 успішних проєктів в Україні, країнах Європи та СНД з такими компаніями, як АТБ, Аврора, Linella, Novus, Таврія-В, Сім23, Malbi, Magnum, ToiMart, Bravo та інші.

«Фора» це мережа сучасних продуктових магазинів поблизу дому, яка входить до торгово-промислової групи Fozzy Group. Мережа налічує понад 340 магазинів у дев’яти регіонах України, і є лідером за кількістю торгових точок у Київському регіоні. Мережа продуктових магазинів «Фора» обслуговує понад 450 тисяч гостей щодня.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також