21 травня 2024

Капіталізація Walmart вперше в історії перевищила $0,5 трлн

Капіталізація Walmart вперше в історії перевищила $0,5 трлн
322

Акції найбільшого у світі ритейлера Walmart зросли на 7% після публікації успішних квартальних результатів, досягнувши рекордної позначки $64. Це найбільше одноденне зростання акцій з 2020 року. В результаті ринкова капіталізація компанії вперше перевищила $500 млрд, склавши $521 млрд на момент закриття торгів у п'ятницю. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

У першому кварталі 2025 фінансового року, що завершився 30 квітня, виручка Walmart збільшилася на 6%, досягнувши $161,5 млрд. Чистий прибуток компанії виріс на 205%, склавши $5,1 млрд. Онлайн-продажі підвищилися на 22%, що значно перевершило очікування аналітиків.

Компанія заявила, що очікує виручку та операційний прибуток за рік на верхньому кордоні або трохи вище за ранній прогноз, який передбачав зростання виручки на 3–4% і прибутку на 4–6%. Аналітики відзначають, що Walmart успішніше за конкурентів залучає покупців, у тому числі за рахунок розвитку онлайн-торгівлі, що дозволяє зацікавити більш заможних клієнтів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також