21 травня 2024

WOG та Фонд «Дігнітас» передали захисникам ще 5 комплексів БПЛА «АРЕС»

WOG та Фонд «Дігнітас» передали захисникам ще 5 комплексів БПЛА «АРЕС»
270

Мережа АЗК WOG та Благодійний фонд «Дігнітас» продовжують забезпечувати Сили оборони БПЛА. В межах спільного проєкту «MEGAКАВАдонатить на «крила» вони передали ще 5 безпілотних розвідувальних комплексів «АРЕС» бригадного типу 5 бойовим підрозділам: 44 окремій механізованій бригаді, 3 полку Сил спеціальних операцій, 411 окремому батальйону БпАК Командування Сил ТРО ЗСУ («Яструби»), 132 окремому розвідувальному батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ, 77 окремій аеромобільній бригаді.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Всі екіпажі, що отримали безпілотники, пройшли фахову підготовку управління саме такими БПЛА, організовану командою навчального проєкту Victory Drones фонду «Дігнітас». 

Загалом із початку квітня в межах проєкту «MEGAКАВА донатить на «крила» захисники отримали 8 українських БПЛА «АРЕС». 

Ініціатива триватиме до кінця травня. Якщо ви прагнете підсилити Сили оборони на полі бою «крилами», долучайтеся. Для цього достатньо придбати напої в горнятку MEGA на будь-якому  АЗК WOG, а компанія з кожного з них перерахує 5 гривень на закупівлю БПЛА.

Якщо ж ви раніше смакували каву на WOG, а сьогодні вимушено знаходитеся за кордоном, у вас також є змога зробити свій внесок. Просто задонатьте будь-яку суму на банку проєкту. Завдяки благодійникам та глядачам MEGOGO, які під час футбольних матчів донатили на банку за спеціальним QR-кодом, вже акумулювали майже 700 тис. грн. А, отже, у захисників буде ще більше БПЛА, які допомагатимуть вражати ворожі позиції. 

Розвідувальний безпілотний комплекс «АРЕС», розроблений в Україні для військових потреб тактичного рівня, довів свою ефективність у фоторозвідці місцевості з покриттям більшої квадратури з дальньої відстані для подальшої розшифровки даних, у корегуванні для FPV та підтвердження уражень, прокладанні коридорів для подальших етапів розвідувальних дій. Він здатний заглиблюватися у тил ворога до 50 км на швидкості до 100 км/год, працювати при температурах від -15 С до +35 С, а швидкість розгортання комплексу становить 15 хв.

Партнер проєкту: стрімінговий сервіс MEGOGO. 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також