21 травня 2024

Euro Forwarding відкрила представництво в Дубаї

Euro Forwarding відкрила представництво в Дубаї
243

Кілька тижнів тому сталася історична подія у відносинах між Україною та ОАЕ — країни завершили переговори щодо підписання угоди про всеосяжне економічне партнерство. А вже сьогодні група компаній Euro Forwarding інформує про відкриття нового представництва в Дубаї. Вітаємо українську експедиторську компанію з таким потужним розширенням географії представництв!

Обʼєднані Арабські Емірати — це потужний торговельний, економічний і фінансовий хаб між Азією і Європою. Емірати займають перші сходинки в розрізі логістики торгівлі. Більше того, ОАЕ будують найбільший у світі аеропорт, який, згідно прогнозів, до 2030 року стане найпотужнішим авіахабом.

Як зазначив співвласник групи компаній Euro Forwarding Віктор Ільницький, рішення про розширення географії представництв за цим напрямком максимально виважене.

«Враховуючи специфіку діяльності групи компаній Euro Forwarding та той факт, що співпраця України та ОАЕ — це вихід не лише на ринок Еміратів, а й в цілому на регіони Затоки та глобальний ринок, ми взяли курс на Дубай. До того ж, якщо говорити про імпорт з Азії, то транспортування товарів через порт Джебель Алі в Еміратах (море + авіа) є потужною альтернативою «Шовковому шляху» (з Китаю до Польщі залізницею), у тому числі й з огляду на транзитний час», — прокоментував Віктор Ільницький.

Посилення ролі української логістики у світі є однією з цінностей групи компаній Euro Forwarding. Це чітко зчитується, якщо спостерігати за її діяльністю. І відкриття представництва в Дубаї — чергове підтвердження тому. Раді усвідомлювати, що українська логістика крокує в ногу з часом, тримає руку на пульсі та працює в інтересах держави.

Читайте також: Euro Forwarding LLC офіційно член Global Logistics Network (GLN)

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також