13 червня 2024

VARUS.UA приєднується до сервісу Visa Token Service

VARUS.UA приєднується до сервісу Visa Token Service
233

VARUS посилює безпеку онлайн-оплат для своїх клієнтів у партнерстві з Visa, глобальним лідером у сфері цифрових платежів. Для цього в мережі почали використовувати технологію Visa Token Service (VTS), яка замінює реквізити платіжної картки на унікальний цифровий ідентифікатор — токен. Відтепер оплата онлайн-замовлень на VARUS.UA здійснюватиметься за допомогою токенів, забезпечуючи додатковий захист від шахраїв. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Щоб скористатися безпечними електронними оплатами на VARUS.UA з Visa Token Service, користувач має залишити дані картки на сайті мережі, після чого її буде токенізовано. У випадку втрати картки або закінчення терміну її дії картку не потрібно буде перезапускати вручну. Ба більше, Visa надає окремий токен для мобільних та онлайн-платежів (у тому числі через NFC) для кожного клієнта, унеможливлюючи потрапляння чутливих даних до рук зловмисників.

Крім захисту платежів та особистих даних, нова технологія також надасть клієнтам можливість побачити улюблені скіни карток в особистому кабінеті на VARUS.UA.

“Інтеграція VARUS.UA з сервісом VTS підвищить загальну безпеку транзакцій і збереження конфіденційної інформації наших клієнтів. Ми завжди на перше місце ставили безпеку та комфорт, саме тому VARUS приєднався до цієї технології”, — коментує Олег Спірін, e-commerce директор VARUS.

Запущена в Україні 2016 року технологія Visa Token Service стала потужним поштовхом для розвитку електронної комерції в країні, убезпечивши цифрові платежі від шахрайства. Сьогодні Україна посідає п’яте місце у світі за проникненням оплат токенами і є лідером з токенізації на регіональному та навіть глобальному рівні. Ми раді розширити коло партнерів, які використовують цю технологію, щоб ще більше тримачів карток Visa могли здійснювати покупки зручно та безпечно будь-де та будь-коли”, — зазначає Наталія Войтович, старша директорка, голова департаменту Visa по роботі з торговельно-сервісними підприємствами й еквайрингу в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи.

Технологію Visa Token Service було впроваджено у 2014 році. З моменту запуску до сервісу приєдналося більш ніж 150 партнерів зі 137 країн, зокрема, онлайн-магазини, виробники мобільних пристроїв, провайдери послуг електронних гаманців і платежів та еквайри.

Читайте також: Мережа VARUS відкрила ще один магазин в Одесі у форматі “Як вдома”

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також