13 червня 2024

Вболівальників чемпіонату УЄФА з футболу безплатно годуватимуть шоколадом із вівса

Вболівальників чемпіонату УЄФА з футболу безплатно годуватимуть шоколадом із вівса
396

Німеччина, яка цього літа приймає міжєвропейський чемпіонат УЄФА з футболу, планує звернути увагу вболівальників на тему впливу виробництва шоколаду на вирубку лісів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Newfood Media.

Для цього національна залізнична компанія Deutsche Bahn протягом чемпіонату (з 14 червня по 14 липня) та після нього буде пригощати вболівальників печивом з екологічним шоколадом, який виготовляється без використання какао. Цей продукт розробив німецький харчовий технологічний стартап Planet A Foods, заснований у 2021 році.

Planet A Foods виготовляє екологічний шоколад за допомогою технології бродіння, використовуючи овес та насіння соняшнику.

Співзасновник стартапу, доктор Максиміліан Марквет, пояснює, що основним інгредієнтом какао-порошку є овес. «Ми його особливим чином ферментуємо та смажимо. Це запатентована технологія, розроблена моєю сестрою Сарою, яка перетворює зерно на продукт зі смаком, схожим на какао», – зазначає він.

Щоб створити какао-масло, Planet A Foods розводить штам олійних дріжджів, які «годують» різноманітними побічними продуктами промисловості, наприклад, патокою з перероблення цукрових буряків. Дріжджі продукують інгредієнт, подібний до какао-масла, що надає шоколаду ніжності та здатності танути у роті.

Всі пасажири Deutsche Bahn протягом чемпіонату УЄФА отримуватимуть шоколадне пісочне печиво безплатно. А пасажирів першого класу на борту поїздів Intercity Express (ICE) та Intercity (IC) DB будуть пригощати особливими тістечками у формі серця. У поїздах далекого спрямування лінійка печива з екологічним шоколадом буде доступна щонайменше наступні два роки.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також