17 червня 2024

Walmart надає постачальникам доступ до інформації про поведінку клієнтів

Walmart надає постачальникам доступ до інформації про поведінку клієнтів
268

Високотехнологічний підрозділ американської роздрібної мережі Walmart оголосив про запуск бета-версії рішення для аналізу самообслуговування на своїй платформі Walmart Luminate. Новий ІТ-продукт отримав назву Digital Landscapes. Він дозволяє постачальникам мережі відстежувати поведінку онлайн-покупців. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Користувачі можуть аналізувати тенденції залучення та відстежувати джерела, які залучають трафік, пояснюють фахівці. Йдеться також про пошук на Walmart.com і в мобільному додатку Walmart, а також про вплив різних пошукових систем та соціальних мереж на те, як поводяться роздрібні клієнти перед тим, як здійснити покупку.

Бета-версія працює з 5 червня, але загальнодоступним новий сервіс має стати ще до кінця цього літа. За словами експертів, запропонована інформація може допомогти постачальникам оцінити свої стратегії маркетингу та продажів, а також краще розподіляти свої ресурси для підвищення ефективності бізнесу.

Digital Landscapes – це найсвіжіша Walmart Data Ventures, підрозділу, заснованого в 2021 році для управління бізнесом на основі ефективного використання даних. Попередні запровадження допомогли поліпшити залученість партнерів роздрібної мережі до спільного бізнесу. У більшості випадків вони призводили до збільшення продажів як самої мережі, так і її постачальників, а також до економії рекламних бюджетів.

Читайте також: Walmart запровадить цифрові цінники у 2300 магазинах

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також