10 липня 2024

Уряд погодив податкові зміни для запуску кешбеку за проєктом «Зроблено в Україні»

Уряд погодив податкові зміни для запуску кешбеку за проєктом «Зроблено в Україні»
175

Кабінет Міністрів затвердив законопроєкт, яким передбачає внесення змін до Податкового кодексу задля запровадження програми кешбеку на придбання товарів українського виробництва. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 9 липня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Він уточнив, що законопроєкт «Про внесення змін до підрозділу 1 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо оподаткування державної грошової допомоги (кешбеку) в межах Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» розроблено для реалізації указу Президента Володимира Зеленського №31/2024 від 26 січня «Про Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні».

«Законопроєктом пропонується внести зміни до Податкового кодексу та передбачити, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються доходи у вигляді коштів, отриманих у межах реалізації експериментального проєкту щодо надання державної грошової допомоги (кешбеку) покупцям товарів українського виробництва в межах Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», на умовах, визначених Кабінетом Міністрів», —  додав Мельничук.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також