Злиття Aldi Nord і Aldi Süd: одна з найбільших у світі дискаунтерських мереж може об'єднатися

Після понад шістдесяти років окремого розвитку дві гілки Aldi — Aldi Nord і Aldi Süd — можуть об’єднатися. За повідомленнями німецької преси, злиття вже перебуває на етапі планування. Процес обіцяє бути поступовим, але його мета чітка — посилити ефективність і конкурентоспроможність бренду в умовах глобального ринку. Про це повідомляє TradeMaster.UA.
Історія Aldi розпочалася у 1913 році, коли Анна Альбрехт відкрила невеликий магазин в Ессені. Після Другої світової війни її сини, Карл і Тео Альбрехти, перетворили сімейний бізнес на потужну мережу. На початку 1960-х брати розділили компанію на Aldi Nord і Aldi Süd, кожна з яких обрала власну стратегію, географію та управлінську модель.
Одна з найвідоміших (хоча й не підтверджених) версій причин розділення — суперечка між братами щодо продажу сигарет у магазинах. Незважаючи на розбіжності, обидві мережі досягли світового успіху.
План об'єднання передбачає створення спільної холдингової компанії, яка в рівних частках представлятиме обидві гілки Aldi. Йдеться не про оперативне злиття, а про стратегічне партнерство, спрямоване на посилення міжнародної експансії, оптимізацію витрат і узгодження маркетингових ініціатив. Очікується, що організаційні зміни не відбудуться раніше 2024 року, однак сам факт ухвалення рішення є важливою віхою в історії компанії.
Сьогодні Aldi Nord і Aldi Süd працюють незалежно у різних країнах. Наприклад, у США Aldi Nord володіє мережею Trader Joe’s, тоді як Aldi Süd активно розвивається під власним брендом. У таких країнах, як Угорщина, Aldi Süd працює під брендом Hofer, зберігаючи при цьому впізнавану айдентику.
Майбутнє злиття може відкрити нові можливості для зростання, спільних закупівель і операційної синергії, зміцнивши позиції Aldi як одного з лідерів світової роздрібної торгівлі.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини ритейлу, ритейл німеччини, алді
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар