18 февраля 2014

Комапнія Jungheinrich - учасник виставки LogiMat у м. Штутгарт

Комапнія Jungheinrich - учасник виставки LogiMat у м. Штутгарт
111

Концерн Jungheinrich з головним офісом у Гамбурзі повертається на виставку LogiMat у м. Штутгарт (Німеччина), щоб продемонструвати свої інтелектуальні та інноваційні рішення в галузі підйомно-транспортного обладнання для внутрішньоскладської логістики.

На 12-тій міжнародній спеціалізованій виставці виробничо-складської логістики та управління матеріальними та інформаційними потоками LogiMat 2014 (25-27 лютого), концерн Jungheinrich буде приймати участь одразу з двома різними стендами, де і продемонструє свої рішення для внутрішньоскладської логістики.

На одному зі стендів № 201 загальною площею 330 кв.м. у павільйоні №6 концерн представить на огляд відвідувачів весь свій асортимент навантажувачів, серед яких будуть також переможці конкурсу IFOY Awards 2013: дизельний/газовий вилочний навантажувач з гідростатичним приводом DFG/TFG 540s, та штабелер з висовною мачтою ETV/ETM 216.

Ще один стенд № 421 загальною площею 100 кв. м. буде розташовано у павільйоні №5 для ІТ-рішень. Тут ми продемонструємо свій досвід у галузі програмного забезпечення  та ІТ-обладнання для складу. Відвідувачі виставки стануть свідками живої демонстрації інтегрованих комплексних рішень з управління ручними та повністю автоматизованими складами, та зможуть на власні очі побачити як комплексні проекти можуть бути успішно реалізовані лише за 8 тижнів.

Крім того, відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з цілим рядом інтелектуальних рішень пов'язаних з експлуатацією навантажувачів та покращення ефективності складських процесів. Серед яких, зокрема, система радіопередачі даних, складська навігація, інтерфейс логістики та Jungheinrich WMS - система управління складом.

 

Светлана Григоренко

маркетолог,

044-583 15-83,

info(at)jungheinrich.ua,

www.jungheinrich.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также