10 серпня 2018

Генеральним директором компанії «ПАККО Холдинг» призначений Сергій Дружук

Генеральним директором компанії «ПАККО Холдинг» призначений Сергій Дружук
2003

Генеральним директором компанії ПАККО Холдинг з 10 серпня 2018 року призначений Cергій Дружук. До цього від обіймав посаду виконавчого директора холдингу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Сергій Дружук має тривалий успішний досвід у торговій галузі. Починаючи з 2001 року працює у компанії «ПАККО Холдинг» на керівних посадах начальника відділів збуту, продажу та комерційного директора. У 2010-2017 роках працював на посадах першого заступника та директора з операційної діяльності компанії.

З призначенням нового керівництва стратегічна лінія компанії залишається незмінною.

Сергій Дружук, генеральний директор «ПАККО Холдинг»: «Пріоритетними напрямками роботи компанії залишаються розширення торгових мереж «Вопак» та ПАККО за рахунок відкриття нових магазинів, розвиток франчайзингової мережі «Вопак Експрес», ребрендінг частини магазинів у формат експрес-маркет та впровадження нових технологій продажів.

Довідка ТМ:

ТзОВ «ПАККО Холдинг» - один з найбільший операторів на ринку українського рітейлу, працює у дев‘яти областях Західної України. В інвестиційний портфель компанії входять торгові мережі супемаркетів «Вопак» ( 66 магазинів, з них шість працюють на умовах франчайзингу) та гуртівень «ПАККО» (12 магазинів). На даний час в мережі «ПАККО Холдинг» працює понад 2500 співробітників.

Читайте также: Создавай, влюбляй, продавай - бесплатная онлайн-конференция “Content Marketing Day”

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

ЖУРНАЛ PRIVATE LABEL 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

ВИДЕО

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також