03 февраля 2020

«Епіцентр» у 2020 році планує зайняти 40% ринку меблів в Україні

«Епіцентр» у 2020 році планує зайняти 40% ринку меблів в Україні
402

Національна мережа торговельних центрів відкриє 15 нових «Центрів меблів», повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» продовжує активну експансію на меблевий ринок України. У 2020 році компанія планує відкрити 15 нових «Центрів меблів» у межах своїх торговельних центрів, розпочати вихід на зовнішні майданчики та підсилити онлайн-продажі.

У 2019 році доля «Центрів меблів» на ринку України зросла до 25%. За цей час було відкрито 10 нових концептуальних магазинів у мережі ТЦ «Епіцентр».

Мета компанії – до кінця 2020 року збільшити свою долю до 40%. Ці плани у компанії пов’язують з новою концепцією розвитку «Центрів меблів». Так, меблевий напрямок «Епіцентру» значно розширить асортимент, удосконалить клієнтські сервіси та робитиме акцент на готових рішеннях, зокрема клієнтам пропонуватимуть дизайнерські інтер’єри у різних стилях та бюджеті.

«У новій концепції багато уваги буде приділено недорогим функціональним меблям сучасного дизайну, які цікаві молоді», – зазначає директор напрямку «Центр меблів» Олександр Лук’янченко.

За його словами, сьогодні молоді прогресивні споживачі чекають на меблі, які відповідають простим критеріям: доступно, стильно, якісно, функціонально. Розуміючи цю тенденцію в «Епіцентрі» розширюють асортимент таких товарів.

Також компанія робить ставку на онлайн-продажі. «Упевнений, що в майбутньому онлайн стане для нас ще однією точкою зростання, адже там ми зможемо представити набагато ширший асортимент, не обмежений довжиною полиці в офлайн-магазині», – говорить Олександр Лук’янченко.

У 2019 році доля онлайн-продажів меблів в мережі «Епіцентр» склала 10%. Зокрема,  найбільшим попитом в онлайні користувалися кухні. Вони стали лідерами й в офлайн-продажах. Також споживачі вподобали крісла темно-вишневого та чорного кольорів.

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» розвиває «Центри меблів» починаючи з 2014 року. Сьогодні в Україні працює вже 19 «Центрів меблів» загальною площею понад 70 000 кв. м. Бренд співпрацює з більш ніж 100 виробниками, здебільшого орієнтуючись на якісні та доступні вітчизняні бренди.

Читайте також: Мережа ТЦ Епіцентр відкриває «Центри кераміки»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги