05 мая 2020

Мережа КОЛО передала мешканцям гуртожитку у Вишневому, де виявили коронавірус, продуктову допомогу

Мережа КОЛО передала мешканцям гуртожитку у Вишневому, де виявили коронавірус, продуктову допомогу
542

В кінці квітня в одному з гуртожитків м. Вишневе було зафіксовано спалах COVID-19. Як повідомляли раніше онлайн видання, у 80 мешканців гуртожитку виявили коронавірус, серед них 19 дітей.

Зараз гуртожиток перебуває на суворому карантині. Місцева влада забезпечує доставку в гуртожиток продуктів харчування, ліків та засобів особистої гігієни.

Мережа продуктових магазинів КОЛО також не змогла залишитися осторонь цієї події. Гуртожиток, де було виявлено вірус, знаходиться неподалік одного з магазинів мережі, а саме на вулиці Освіти, 5. Зранку 5 травня представники мережі КОЛО передали мешканцям гуртожитку молочну продукцію, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Саме в такі непрості ситуації потрібно допомагати тим, хто цього потребує. І зараз будь-яка підтримка цим людям життєво необхідна. Сподіваємось на скоріше одужання мешканців гуртожитку та закликаємо усіх небайдужих долучитися до ініціативи продуктового рітейлеру КОЛО.

Читайте також: Мережа магазинів КОЛО запускає сервіс онлайн замовлення та безкоштовної доставки продуктів для мешканців ЖК Комфорт Таун

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги